perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

katalog në sllovakisht

Fjalë: katalog (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): adresár
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake katalog, katalog tupperware januari 2014, katalog tupperware februari 2014, katalog tupperware, katalog promosi, katalog per floke, katalog në sllovakisht, adresár në shqip
katalog në sllovakisht