perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në sllovakisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): plocha, okres
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake krahinë, krahinë në sllovakisht, plocha në shqip
krahinë në sllovakisht