perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në sllovakisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): otočiť, obrat
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake kthej, kthej në sllovakisht, otočiť në shqip
kthej në sllovakisht