perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ku në sllovakisht

Fjalë: ku (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): kde
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake ku, ku shtrihet shqiperia sot, ku shtrihet shqiperia, ku ma ke, ku leuven, ku klux klan, ku në sllovakisht, kde në shqip
ku në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

fushë arrëz