perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në sllovakisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): zapnúť
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake lejoj, lejoj në sllovakisht, zapnúť në shqip
lejoj në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

zgjidh e merr kontrolli i lindjeve