perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në sllovakisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): kniha
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në sllovakisht, kniha në shqip
libër në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

gjej gjobat matura letërsi top news