perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në sllovakisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): kvet
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në sllovakisht, kvet në shqip
lule në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

ndjej per ty mbaj pepperdine