perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në sllovakisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): výborný, veľký
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake madhështor, madhështor në sllovakisht, výborný në shqip
madhështor në sllovakisht