perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në sllovakisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (3): tip, koniec, vrchol
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake majë, majë në sllovakisht, tip në shqip
majë në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

stomach flu çdo dite meda pranoj