perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në sllovakisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (3): zachovať, vládnuť, zostať
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në sllovakisht, zachovať në shqip
mbaj në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

kopshti botanik majmun gorg top news