perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbledh në sllovakisht

Fjalë: mbledh (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): zhromažďovať
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake mbledh, mbledh në sllovakisht, zhromažďovať në shqip
mbledh në sllovakisht