perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në sllovakisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): dáma
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake mbretëreshë, mbretëreshë në sllovakisht, dáma në shqip
mbretëreshë në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

dhendri i huaj ngee ann poly sky news