perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në sllovakisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): myslieť, veriť
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në sllovakisht, myslieť në shqip
mendoj në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

tavolina pritje shpatë kasapi