perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në sllovakisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): múka
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në sllovakisht, múka në shqip
miell në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

shkop bejzbolli merr taxi