perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në sllovakisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): hudobník
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në sllovakisht, hudobník në shqip
muzikant në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

tarjeta roj mbuloj per beba