perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në sllovakisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): za, u
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në sllovakisht, za në shqip
në në sllovakisht