perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në sllovakisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): výstavba, budova
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake ndërtesë, ndërtesë në sllovakisht, výstavba në shqip
ndërtesë në sllovakisht