perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

njollë në sllovakisht

Fjalë: njollë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): škvrna
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake njollë, njollë në sllovakisht, škvrna në shqip
njollë në sllovakisht