perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në sllovakisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): počet, číslo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake numër, numër në sllovakisht, počet në shqip
numër në sllovakisht