perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në sllovakisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): ruka
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake pëllëmbë, pëllëmbë në sllovakisht, ruka në shqip
pëllëmbë në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

se ndaloj tani mecani ende bolivia