perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në sllovakisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): plášť
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në sllovakisht, plášť në shqip
pallto në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

nderroj makine