perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në sllovakisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): dedič
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake pasardhës, pasardhës në sllovakisht, dedič në shqip
pasardhës në sllovakisht