perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

punëtor në sllovakisht

Fjalë: punëtor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): pracovník
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake punëtor, punëtor në sllovakisht, pracovník në shqip
punëtor në sllovakisht