perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në sllovakisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): kravín, stabilný
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake qëndrueshëm, qëndrueshëm në sllovakisht, kravín në shqip
qëndrueshëm në sllovakisht