perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në sllovakisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): vláda, počet
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake rresht, rresht në sllovakisht, vláda në shqip
rresht në sllovakisht