perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në sllovakisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): zachovať
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në sllovakisht, zachovať në shqip
ruaj në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

lidh bandcamp estacion 506