perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në sllovakisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): spoločnosť
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake shoqëri, shoqëri në sllovakisht, spoločnosť në shqip
shoqëri në sllovakisht