perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në sllovakisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): meč, šabľa
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake shpatë, shpatë në sllovakisht, meč në shqip
shpatë në sllovakisht