perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në sllovakisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): stav
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në sllovakisht, stav në shqip
shtet në sllovakisht