perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

skulptor në sllovakisht

Fjalë: skulptor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): sochár
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake skulptor, skulptor shqiptar, skulptor banja luka, sculptor pune, sculptor meaning in hindi, sculptor meaning, skulptor në sllovakisht, sochár në shqip
skulptor në sllovakisht