perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tërbim në sllovakisht

Fjalë: tërbim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (4): hnev, šál, šialenstvo, zúrivosť
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake tërbim, tërbim në sllovakisht, hnev në shqip
tërbim në sllovakisht