perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tash në sllovakisht

Fjalë: tash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): teraz
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake tash, tashoakley, tash tv, tash stanmore, tash sefton, tash ma tash, tash në sllovakisht, teraz në shqip
tash në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

mjekësi popullore zezak definition