perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në sllovakisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): poriadok, zem
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në sllovakisht, poriadok në shqip
tokë në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

marr jap berber music this means war