perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

trup në sllovakisht

Fjalë: trup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): corpus
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake trup, trup perfekt, trup me muskuj, trup i bukur, triptorelin, tripsta, trup në sllovakisht, corpus në shqip
trup në sllovakisht