perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në sllovakisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): vláda, verš
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në sllovakisht, vláda në shqip
varg në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

bark scorpion çdo gjë