perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vdekje në sllovakisht

Fjalë: vdekje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): smrť
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake vdekje, vdekje tragjike, vdekje ne venecia analize, vdekje ne venecia, vdekje ne transmetim live, vdekje ne fushen e futbollit, vdekje në sllovakisht, smrť në shqip
vdekje në sllovakisht