perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në sllovakisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): nástroj
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake vegël, vegël në sllovakisht, nástroj në shqip
vegël në sllovakisht