perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në sllovakisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): iba, rovnaký
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në sllovakisht, iba në shqip
vetëm në sllovakisht