perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në sllovakisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): chlapec, malý
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në sllovakisht, chlapec në shqip
vogël në sllovakisht