perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në sllovenisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): čaj
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në sllovenisht, čaj në shqip
çaj në sllovenisht