perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çift në sllovenisht

Fjalë: çift (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): par
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven çift, çift yarık deneyi, çift taraflı bant, çift kişilik yatak, çift kişilik baza, çift kaplan, çift në sllovenisht, par në shqip
çift në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

lumë ne afrik vaj argani