perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në sllovenisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): cena
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven çmoj, çmoj në sllovenisht, cena në shqip
çmoj në sllovenisht