perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në sllovenisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): smer
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven administratë, administratë në sllovenisht, smer në shqip
administratë në sllovenisht