perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në sllovenisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): peljati, voziti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven administroj, administroj në sllovenisht, peljati në shqip
administroj në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

not fair lyrics ditor de videos