perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afat në sllovenisht

Fjalë: afat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): doba
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven afat, fat loss factor review, fat joe, fat i zi, fat burning foods review, fat burning foods, afat në sllovenisht, doba në shqip
afat në sllovenisht