perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në sllovenisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (4): kolo, krog, kmalu, skoraj
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në sllovenisht, kolo në shqip
afro në sllovenisht