perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në sllovenisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): slanina, obala
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven anë, anë në sllovenisht, slanina në shqip
anë në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

rrufe mbi vatikan