perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

arrij në sllovenisht

Fjalë: arrij (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): priti
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven arrij, folja marr, arrij tuba, arij mousa, arrij në sllovenisht, priti në shqip
arrij në sllovenisht