perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në sllovenisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): delati
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven bëj, bëj në sllovenisht, delati në shqip
bëj në sllovenisht