perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në sllovenisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): pogovor
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven bisedë, bisedë në sllovenisht, pogovor në shqip
bisedë në sllovenisht